BMW Motorrad Česká republika pripravila v spolupráci s pretekárskym  tímom IV Racing pre motorkárov piaty ročník BMW Motorrad Roadshow. V tomto roku bude zameraná nielen na širokú ponuku motocyklov BMW, ale aj na predstavenie nových produktov vybavenie pre jazdcov či tematické workshopy.

Počnúc druhým aprílovým víkendom navštívi BMW Motorrad Roadshow šesť miest naprieč Českou republikou. Vďaka novému dvojdennému formátu bude mať možnosť každý návštevník otestovať dva motocykle podľa vlastného výberu a dostupnosti.

Na starostlivo vybraných trasách bude možné motocykle dôkladne otestovať. Kvalitní inštruktori v prípade potreby poradia so správnou technikou jazdy a počas vychádzky budú vždy k dispozícii. Chýbať nebude ani kvalifikovaný personál BMW Motorrad, ktorý pred každým výjazdom predstaví motocykle, ukáže ich funkcie a zabezpečí všetko potrebné pre dôkladné vyskúšanie motocyklov.

Pozvánka: BMW Motorrad RR Days 2017 opäť na okruhu v Brne

Pozvánka: BMW Motorrad RR Days 2017 opäť na okruhu v Brne

Vyskúšajte si nové BMW S 1000 RR na pretekárskom okruhu v Brne. BMW Motorrad pre región strednej a juhovýchodnej Európy organ...

Čítať článok

Pripravené budú zaujímavé workshopy, so základmi jazdy v teréne poradia inštruktori z Enduroškoly a prítomné budú tiež zaujímavé osobnosti motocyklového sveta, ako je napríklad Karel Táborský alebo Kamil Holán. Samozrejmosťou je otvorené dealerstvo s možnosťou zakúpenia doplnkov, príslušenstva či novej kolekcie oblečenia pre motorkárov. V rámci BMW Motorrad Roadshow bude na tieto produkty poskytnutá zľava vo výške 10%.

Vítame všetkých motorkárov bez rozdielu značiek. Stačí vybrať termín a zarezervovať si testovaciu jazdu.

Termíny BMW Motorrad Roadshow 2017

  • 8. – 9. 4. 2017: Invelt Praha
  • 21. – 22. 4. 2017: Stratos Auto Prosek
  • 23. 4. 2017: Stratos Auto Hradec Králové
  • 6. – 7. 5. 2017: Renocar Brno
  • 13. – 14. 5. 2017: CarTec Ostrava
  • 27. – 28. 5. 2017: ACR auto České Budějovice
  • 3. – 4. 6. 2017: Dycom Karlovy Vary