Thajské zastúpenie Hondy navrhlo a vytvorilo nový koncept, ktorý nesie označenie 150SS Racer. Ten predstavili na Motor Show v Bangkoku v Thajsku. Koncept vlastne nadväzuje na modely SS50 a SS125, dva dobre vyzerajúce café racery s malými motormi.

Na 150SS Racer je vpredu malý guľatý svetlomet, ktorý sa drží štýlu neo café racer, ďalej tu sú USD vidlica, hliníková kyvná vidlica a futuristicky blikajúce brzdové svetlá. Inšpiráciu v retro vzhľade môžeme vidieť napríklad pri brzdových kotúčoch a štýlového, na zákazku vyrobeného výfuku. Za zmienku tiež stojí masívne pôsobiaca kapotáž. Niekto v motorke vidí tiež inšpiráciu pri modeli MSX125.

Po technickej stránke vieme zatiaľ len to, že má stroj motor s objemom 150 ccm a viac thajská Honda neprezradila. Dá sa len špekulovať o tom, že by to v základe mohol byť motor z CBR150R. Honda tiež neprezradila, či ide o počiatočnú predstavu budúceho produkčného stroja, ktorý by bol určite na trhu pekným spestrením, či len o jeden z mnohých zaujímavých nápadov.