BMW chystá model, ktorý by mal mať motor v rozsahu od 250 ccm do 300 ccm. Ten je vyvíjaný BMW Motorrad v Německu, ale postavený bude v TVS v Indii. Na špionážnom obrázku môžeme vidieť testovací maskovaný model. Ten sa ale dosť výrazne podobá konceptu Draken od TVS, ktorý bol predstavený v minulom roku. BMW začala spolupráci s TVS na začiatku roka 2013 v zmysle žiadnych investícií alebo spoločnej produkcie, ale čisto v spoločnom vývoji.

BMW tento krok učinilo potom, čo zistili, že potrebujú do svojej ponuky zaradiť aj málo objemové stroje, aby s motormi o objeme 500 ccm a 300 ccm nalákali ku značke nových jazdcov. Západné značky majú v tejto oblasti produkcie problémy. Vývoj a produkcia týchto strojov sú zamerané hlavne na rozvojové štáty, ako je India, Thajsko a Indonézia.

TVS očakáva, že bude predávať vlastnú verziu spoločne vyvinutého modelu na Indickom trhu a ostatné trhy budú pro BMW. Ide o ťah, ktorý je vidno stále častejšie. Očakáva sa, že výsledky tejto spolupráce bude možné vidieť tento rok na jeseň.