História nášho serveru sa začala písať už pred viac ako dvoma rokmi. Z pôvodne čisto nadšeneckého amatérskeho webu sa ale vývojom, počas rokov, stal jedným z popredných slovenských motocyklových serverov. Už dávno nepíšeme len o „cestných motorkách“, ako nám niektoré zlé jazyky radi pripomínajú a predhadzujú, už dávno nepíšeme len o športe, hoci v ňom máme naozaj silnú čitateľskú základňu. Stali sme sa regulárnou motocyklovou redakciou, ktorá šetrí lesy a využíva na informovanie svojich čitateľov moderné kanáli.

Náš stánok na tohtoročnej výstave Motosalon v Prahe

Okrem tradičného písania všetkého okolo pretekárskych sérií (MotoGP, WSBK, EWC a ďalšie významné podniky) a veľmi obľúbeného road racingu, sme sa začali tiež venovať napríklad svetovému Supermoto, stunt Ridingu, gymkhane alebo Dakaru. Jazdíme po akciách, z ktorých vám prinášame reporty či fotoreporty, zaujímajú nás prestavby a novinky. Tiež sme sa rozhodli testovať nové motorky a v hlave toho máme podstatne viac.

A takto vyzerá naša zázemie, keď píšeme z terénu …

Tu už sa ale dostávame k onomu povestnému jadru pudla. Ak si sa totiž v niečom vyššie spomenutom zazrel, motorkami žiješ rovnako ako my a myslíš si, že vieš aj tak trochu písať, možno si práve tým, koho hľadáme. V súčasnej dobe by sme najviac ocenili nadšencov do road racingu, znalca MotoGP, WSBK a BSB, a tiež niekoho, kto sa zaujíma o novinky, či už ide o motorky samotné, prípadne technické novinky, doplnky a oblečenie …

V prípade záujmu sa nám ozvi na info@silnicnimotorky.cz, tešíme sa na spoluprácu!