Na každom prejdenom kilometri tak vyzeráte maximálne dokonale, plne vybavení, ako pre jazdu, tak pre okamihy, ktoré budete chcieť tráviť mimo motocykel. Jazdná kolekcia Harley-Davidson sa nesie prevažne v čiernej a temne hnedej farbe a medzi jej kúskami nájdete kožené aj látkové bundy všetkých strihov, nepremokavé jazdné nohavice opatrené vrchnou impregnáciou a samozrejme kožené, látkové aj kombinované funkčné rukavice – to všetko v dámskom i pánskom prevedení. Buďte neprehliadnuteľní nielen na svojom motocykli.

Harley-Davidson sa aj na jazdnú motocyklovú výbavu pozrel netradične a pripravil kolekciu, ktorá je rovnako tak funkčná ako štýlová a využiteľná aj mimo motocykel. V jednotlivých kúskoch kolekcie je kladený dôraz predovšetkým na kvalitu materiálov, ich pevnosť a zaistenie bezpečia aj pohodlie pri jazde. Disponujú tak ochrannými prvkami, ako sú vystužené oblasti ramien a lakťov u búnd alebo chrániče kĺbov a prstov u rukavíc. Ale ani potom, čo sa rozhodnete z motocykla zosadnúť, však nemusíte na svojom outfite nič meniť. Motocyklová kolekcia Harley-Davidson, ktorá je síce primárne určená pre jazdu, nájde využitie aj mimo motocykel. Je totiž jednoznačne štýlová a nápaditá, takže sa za vami každý obzrie, aj keď práve nebudete v sedle svojho stroja.

Bundy zaujmú výraznými nápismi Harley-Davidson, predovšetkým v oblasti chrbta, kde sú ešte doplnené logami, ako klasického H-D, tak subbrandu Black Label spájajúceho sa s radou Dark Custom, spoločne s motívmi krídel alebo lebiek. Nájdeme medzi nimi aj kúsky doplnené ešte o detaily v bielej alebo oranžovej farbe a zabudnuté nie je ani na funkčné prvky v podobe odvetrania pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a jazdné pohodlie, rovnako ako na patenty či chrbtové a ramenné vrecká vybavené zipsami.

Štýlové sú dokonca aj funkčné motocyklové nohavice, ktoré vďaka povrchovej úprave imitujú kožu a sú vybavené prednými, zadnými alebo postrannými vreckami, čo im dáva absolútne civilný dojem. Nepremokavé impregnované nohavice sú prevažne čiernej farby, doplnené o tmavo modrú. Všetky nohavice zároveň disponujú spodnou gumou na konci nohavíc tak, aby dážď odvádzali čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie.

O kombináciu štýlu a funkčnosti sa postarajú aj pánske a dámske jazdné rukavice. Tie sú ako celokožené a látkové, tak aj kombinované, v čiernej a temne hnedej farbe, s výrazným nápisom značky alebo logom Harley-Davidson či Black Label. Aj v kolekcii rukavíc bolo opäť myslené predovšetkým na bezpečnosť jazdy, vybavené sú preto zosilnenou ochranou kĺbov zápästia i jednotlivých prstov, zabudnuté nie je ani na praktické perforovanie, umožňujúce pokožke rúk dýchať aj v tom najväčšom teple a pochopiteľne aj u rukavíc bolo myslené na módne detaily ako patenty , zipsy alebo cvočky, ktoré tu však majú aj funkčnú úlohu.

Vyrazte na svoju vychádzku nielen na štýlovom motocykli, ale aj skvele oblečení a vybavení, ako pre maximálne bezpečie a pohodlie jazdy, tak i pre život mimo neho. Nová certifikovaná jazdná kolekcia Harley-Davison je pre to priamo stvorená.

Pre viac informácií o jednotlivých kúskoch kolekcie možno navštíviť www.harley-davidson.cz alebo autorizovaných dealerov značky po celej SR, v Prahe, Brne, Ostrave, Plzni alebo Hradci Králové.

Fotogaléria