Do obchodných sietí Kawasaki prichádzajú nové varianty modelov Ninja 650 a Z650, ktoré nesú už označenie pre rok 2018. Ide hlavne o nové farebné schémy. Ninja 650 prichádza vo farbe „Pearl Storm Gray“ (sivá) a „Candy Plasma Blue“ (modrá). Vďaka ich poslušnému dvojvalcovému motoru poskytne jazdcovi priateľský krútiaci moment a výkon vo všetkých otáčkach. Ninja strednej triedy uspokojí potreby všetkých jazdcov, ktorí túžia po dobre vyzerajúcom športovom stroji a zároveň oceňujú obratnosť.

V Európe bude Ninja 650 v nadchádzajúcej sezóne dostupná aj v dvoch ďalších podobách. Ninja 650 Tourer prichádza s originálnymi ochrannými krytmi motora, gélovými polepmi na nádrži, vysokým predným veterným štítkom a cestovné zameranie dopĺňajú brašne.

Ďalej bude k dispozícii Ninja 650 Performace, ktorá bude vybavená zatmaveným plexištítkom, polepmi na nádrži, krytom druhého sedla vo farbe motorky a tiež získa tlmič výfuku Akrapovič.

 

Ninja® 650 ABS

Naháč Z650 bude pre rok 2018 vo verzii „Metallic Spark Black“ (čierna), Candy Lime Green (zelená) a „Metallic Matte Green“ (matná khaki). Malý Z má v sebe prvky jedinečného dizajnu Kawasaki, ktorý spája technologické riešenia spolu s agresívnym a módnym štýlom.

Rovnako ako Ninja 650 bude aj Z650 k dispozícii vo verzii Z650 Performace, takže získa polepy nádrže, farebný kryt druhého sedla a tlmič výfuku Akrapovič.