V rámci súťaže je možné absolvovať aj skúšobnú jazdu, ktorá však pre zaradenie do súťaže nie je podmienkou. A bokom nezostanú ani tí, ktorí si motocykel objednali už skôr, ale zaplatia ho až v tomto období. Harley-Davidson tak plní sny nielen dostupnosťou svojich motocyklov, ale aj ich úpravou presne podľa predstáv zákazníkov.

Momentálne najpopulárnejšia rada motocyklov Harley-Davidson, Dark Custom, ponúka záujemcom ďalší príjemný bonus. Každý, kto si od dnešného dňa až do 7. júla zakúpi akýkoľvek motocykel tejto rady, má skvelú šancu získať zadarmo úpravu motocykla podľa vlastného želania. Akcia sa vzťahuje na modely Street 750, Street Rod, Iron 883, Forty-Eight, Roadster, Street Bob, Fat Bob a Low Rider S.

„Úpravy motocyklov sú jednoznačne dlhodobým trendom a s akou inou značkou by mali byť spojené viac, než práve s Harley-Davidson. Už len katalóg doplnkov zahŕňa tisíce položiek a v kombinácii s umom našich dealerov dokážeme pripraviť jedinečný stroj na mieru skutočne akémukoľvek zákazníkovi, čo každoročne demonštrujeme aj našou súťažou dealerských prestavieb Battle of the Kings. Teraz majú naši noví zákazníci, ktorí o customizácii primárne neuvažujú, šancu získať pri kúpe akéhokoľvek motocykla radu Dark Custom realizovanú do 7. júla úpravu novo zakúpeného stroja v hodnote 5 000 eur. Táto suma zahŕňa doplnky i prácu našich dílerov a jeden šťastný výherca si tak splní sen o motocykli presne podľa svojich predstáv,“ hovorí Michal Fric, Marketing manager Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu.

Doplňme, že jediný výherca bude vybraný 10. augusta a informáciu o svojej výhre dostane 22. augusta.

Zároveň je však stále aktuálna aj limitovaná jarná kampaň, kedy pri kúpe ľubovoľného motocykla z radu Sportster o obsahu 1200 cm³ a ​​Dyna získa zákazník servis svojho stroja na 2 roky úplne zadarmo.

Bližšie informácie o súťaži nájdete na ridedarkcustom.harley-davidson.com, alebo v jednotlivých dealerstvách Harley-Davidson po celej SR.