Kolekcia zahŕňa kožené aj textilné bundy a rukavice, cool tričká a mikiny, štýlové košele alebo šiltovky, čiapky, peňaženky aj ďalšie doplnky. Jednotlivé kúsky vynikajú kvalitnými materiálmi a spracovaním, nápaditými detailmi a originálnou potlačou, ktorá ich jednoznačne odlišuje a dodáva im nádych voľnosti a nezávislosti. Naviac sa ku kolekcii viažu aj motocyklové prilby, ktoré je teraz možné v špeciálnej ponuke získať so zľavou až 30%. Odštartujte motocyklovú sezónu štýlovo, presne podľa svojich predstáv!

Core kolekcia je ladená predovšetkým do temných farieb, ktorým dominuje čierna a tmavo hnedá, spestrenie potom prináša bordová alebo niekoľko kúskov pracujúcich s bielou farbou či s kombináciou svetlo šedej, oranžovej a opäť bielej.

Harley-Davidson sa v kolekcii zameral hlavne na jazdca a core zákazníkov, ktorým chce dopriať maximálne bezpečie a pohodlie jazdy, čo zaručujú funkčné detaily, ako je perforovaný materiál a zipsy pre lepšie odvetrávanie, ale aj vrchné impregnácie nepremokavých búnd, pre čo najrýchlejší odvod vody . Kolekcia samozrejme nerezignovala ani na svoju štýlovú stránku, a tak popri cool spracovaní výrazných nápisov Harley-Davidson a lôg značky jej nechýba ani vintage potlač, štýlové motívy orla, krídel či lebiek alebo unikátna kombinácia farieb dodávajúci jednotlivým kúskom ležérny a originálny štýl.

Core kolekcia zahŕňa predovšetkým jazdné bundy, a to ako v koženej, textilnej alebo kombinovanej variante, tak aj v špeciálnej „rain“ úprave pre nepriaznivé počasie. Samozrejmosťou sú aj jazdné rukavice s prstami aj bez, na ktoré bolo opäť využitého koženého či textilného materiálu, prípadne vkusné kombinácie týchto materiálov. Všetko samozrejme s funkčným odvetraním, štýlovo doladené logom či nápisom Harley-Davidson.

Z kolekcie si však vyberú aj nejazdci – proste všetci, ktorí chcú vyzerať štýlovo, zaujať a neísť s davom. A tak v nej nájdeme tiež mikiny, vesty a tričká pracujúce s čiernou a šedou farbou, doplnené o výrazné nápisy a motívy orla, ale aj pohodlné kockované košele kombinujúce čiernu a bordovú farbu alebo dámske mikiny s nápadnou vintage potlačou a logom, rovnako ako tričká so sexy šnurovaním doplnené o pruhy v bielej a oranžovej, s výrazným logom a nápisom na prednom diele.

Zabudnuté nie je ani na doplnky, ktorým dominujú šiltovky a čiapky rôznych štýlov a spracovaní. Doplnené sú ako v pánskom prevedení nášivkami a potlače s logami, názvy a motívy krídel či lebiek, tak v dámskej variante spestrené o flitre alebo zdobenie v podobe kamienkov. Medzi doplnkami potom nájdeme aj kožené peňaženky s reťazami alebo spony na konce nohavíc.

A ak je reč o Core kolekcii, ktorá primárne cieli na jazdcov, nesmie byť zabudnuté ani na najnutnejšie súčasť moto výbavy, ktorú tvoria helmy. Tie je možné navyše teraz vďaka špeciálnej kampani získať aj s 30% zľavou pri zakúpení helmy z kolekcie Harley-Davidson Maywood, alebo so zľavou 20%, a to pri nákupe akejkoľvek prilby z najnovšej kolekcie H-D. Všetko pochopiteľne bez ohľadu na ich veľkosť či štýl.

Začnite motocyklovú sezónu tým najlepším spôsobom – vystylujte sa novou Core kolekciou Harley-Davidson, ktorá dbá aj na vašu bezpečnosť a uvidíte, že každý prejdený kilometer pre vás bude ešte väčším pôžitkom.

Pre viac informácií o jednotlivých kúskoch kolekcie možno navštíviť www.harley-davidson.cz alebo autorizovaných dealerov značky po celej SR, v Prahe, Brne, Ostrave, Plzni alebo Hradci Králové.