Letná kolekcia pracuje s revolučnou technológiou Warm Weather, ktorá zaistí aj v tom najväčšom teple pohodlie, bez potenia a rizika prehriatia organizmu, rovnako ako všestrannú ochranu a štýl. Jednotlivé kúsky kolekcie sú prepracované do najmenších detailov, evokujú prašné cesty americkej púšte a vychádzajú z tématiky kočovného života, dobrodružstva a vzrušenia. Nechýbajú jej pochopiteľne ani pestré farby a ich kombinácie, ombré štýl, vintage potlač a detaily v podobe bieleného designu, šnúrovanie, háčkovanie alebo cvočkov a nášiviek.

Harley-Davidson so svojou letnou kolekciou myslí predovšetkým na jazdcov a maximálny zážitok z jazdy počas vrcholu sezóny. Nová letná kolekcia americkej ikonickej značky je tak vybavená inovatívnou technológiou Warm Weather, ktorá umožní jazdcovi aj spolujazdcovi zostať v suchu a pohodlí, bez nepríjemného potenia, neúmernej horúčavy a nepohodliu alebo dokonca prehriatiu organizmu. Jazda na motocykli by mala stelesňovať pohodu, slobodu a pôžitok zo zdolávania každého kilometra cesty, a presne na tieto aspekty v Harley-Davidson mysleli.

V kolekcii tak nájdeme štýlové letné jazdné bundy z kože i textilu, ktoré sú na zvolených miestach perforované, tak, aby pokožke umožnili dýchať a zabezpečili cirkuláciu vzduchu. Samozrejmosťou sú aj jazdné rukavice z kože, textilu alebo kombinácia týchto materiálov, u ktorých tiež nie je zabudnuté na odvetranie a na ochranné funkčné prvky v oblasti kĺbov prstov a zápästia. Všetko je pochopiteľne doplnené o logo či nápis značky, patenty a suché zipsy, tak, aby bola tiež štýlová stránka dotiahnutá do najmenších detailov.

Dámske kúsky kolekcie charakterizuje predovšetkým ombré design, háčkované prvky a potlač vyjadrujúcu vášeň a túžbu po slobode. Nájdeme medzi nimi ale aj jednoduché jednofarebné topy s výraznou potlačou orla a nápisy odkazujúce k jazde, nechýbajú medzi nimi ani batikované šaty kombinujúce čiernu, temne ružovú a šedú farbu, doplnené vintage potlačou a zaujme aj praktická a štýlová džínsová vesta, ktorej dominuje výrazná chrbtová časť , umocnená bieleným designom v štýle motívu americkej vlajky.

Pánska kolekcia je pre zmenu plná farieb, ešte zvýraznená o kontrastné stehy alebo vyšívaný design. Objavujú sa v nej napríklad tričká pracujúce so sivou a čiernou farbou a motívom americkej vlajky, ešte doplnené výrazným logom Harley-Davidson na prednom diele. Medzi pánskymi kúskami pochopiteľne nemôže chýbať ani košeľa s krátkym rukávom, v nestarnúcom kockovanom štýle, kombinujúca čiernu, červenú, ružovú a bielu farbu, doplnené o decentné logo a nápis značky. Zaujme ale aj jednoduché biele tričko s nenápadným nápisom Harley-Davidson na prednom diele a výraznou potlačou okrídleného loga sub-brandu Dark Custom v oblasti chrbta.

Letná kolekcia sa pochopiteľne vyznačuje aj kvalitou zvolených materiálov, ktoré vynikajú inovatívnymi prvkami a tkaninami, všestrannosťou a hlavne odolnosťou. Funkciu Warm Weather zaisťujú sieťované materiály a perforácie a jednotlivé kúsky sú vyrobené tak z ľahkých materiálov, tak napríklad aj z viacerých vrstiev vybavených suchými zipsami pre jednoduché odobratie a prispôsobenie sa narastajúcej teplote ovzdušia.

Pre viac informácií o jednotlivých kúskoch kolekcie možno navštíviť www.harley-davidson.cz alebo autorizovaných dealerov značky po celej SR, v Prahe, Brne, Ostrave, Plzni alebo Hradci Králové.