BMW Autorizovaný Dealer, spoločnosť Dycom, otvorila v Karlových Varoch nový motocyklový showroom. Na rozlohe 135 m2 je vystavených až osem motocyklov, špeciálny priestor je pripravený aj pre motocyklové príslušenstvo a predaj doplnkov. Nechýba ani Aktívny príjem do servisu s možnosťou dôkladného prehliadnutia motocykla v príjemnom prostredí. Showroom postavený podľa najnovších štandardov BMW Motorrad je navrhnutý aj pre predaj overených ojazdených motocyklov. Samozrejmosťou je vyškolený špecializovaný personál nielen pre predaj, ale aj pre servis.

Samotný showroom je postavený v modernom štýle tak, aby odrážal slobodu súvisiacu s motocyklami BMW Motorrad. Nájdeme tu preto napríklad vonkajšiu terasu pre posedenie, tehlovú stenu so štýlovou sedacou súpravou či moderné graffiti na stenách.

Otvorením nového predajného a servisného miesta posilňuje BMW Motorrad svoju pozíciu v Karlovarskom kraji. K predaju sú samozrejme pripravené všetky aktuálne novinky z výrobného programu motocyklov, rovnako ako príslušenstvo a doplnkov jazdcov.