Nicky Hayden dúfa, že Valentino Rossi získa svoj desiaty titul

03. 08. 2016 15:03|autor: |Zdroj: motorcyclenews.com|MotoGP

Majster sveta MotoGP z roku 2006 Nicky Hayden dúfa, že rok 2016 bude tým, v ktorom Valentino Rossi získa svoj rekordný desiaty titul v kráľovskej triede.

Hayden sa minulý víkend zúčastnil osemhodinových pretekov v Suzuke, ktorý musel kvôli mechanickému problému skončiť predčasne. V Japonsku však hovoril s redaktormi MCN a im povedal, že podľa neho by bolo skvelé vidieť jedného zo svojich najväčších súperov, ako dosiahne historický míľnik.

„Vale je rýchly a dúfam, že sa môže vrátiť a získať titul. Zatiaľ mal nejaké výpadky, ktoré u neho nie sú normálne. Ale to len dokazuje, ako vysoko konkurenčné MotoGP v súčastnosti je.“

Aj napriek dominancii, ktorú v šampionáte zatiaľ ukazuje Marc Marquez, ktorý má na Rossiho aj Lorenza významný náskok, Američan tvrdí, že vie veľmi dobre, že ešte zďaleka nie je koniec.

„Boli by ste blázni, keby ste si mysleli, že kvôli Marcovi je šampionát u konca, to je jasné! Až šampionát odštartuje svoju druhú polovicu, bude to náročné a veci sa môžu zmeniť veľmi rýchlo!

Palo

Palo Šantavý

...jazdím rád, jazdím od desiatich rokov .... Milujem všetko okolo motoriek, motorov, vône benzínu a spálených gúm...

Ďalšie články autora

Komentáre

Načítám komentáře...