Výhercovia

Sme potešení veľkým záujmom o súťaž a z došlých správnych odpovedí, kde číslo Lukáša Kvapila bolo 139 a špeciálov s interaktívnou mapou sme pripravili 5, sme vyžrebovali nasledujúce výhercu:

Hlavnú cenu – hodinky Casio G-Shock G 2900F-1 v balíčku s ďalšími cenami získava Pavel Goš.

Výhercovia ďalších balíčkov sú: Jaroslav UherHana PášováPetra RadousováAdam KraváčekVeronika BrandejskáMartin MarousekDominik KulhavýJana HrábkováMartin Venglář.

Všetkým výhercom gratulujeme!

O čo hráme?

Hlavnou cenou sú moderné pánske nárazu odolné hodinky Casio G-Shock G 2900F-1. Tie majú rad štandardných aj nadštandardných funkcií, ako je dátumovka, funkcia databanky, svetové časy, multifunkčný budík, podsvietenie, Yacht Timer a ďalšie. Hodinky sú uložené v puzdre čiernej farby z kombinácie plastu a ocele a sú kryté kvalitným a odolným minerálnym sklom. Životnosť batérie je udávaná až 10 rokov a rozhodne Vás neprekvapí prázdna batéria, pretože hodinky majú indikáciu jej stavu. Výrobca garantuje vodotesnosť pri potápaní bez kyslíkového prístroja. K hodinkám dostanete aj pekné tričko.

Army a outdoor shop Armed venoval poukaz na výrobu „psích známok“. Tzv. dog tags sú nielen vyhľadávaným doplnkom, ale nesú samozrejme tiež dôležité údaje a niekedy sa jednoducho môžu hodiť.

Už ste čítali o Adventure Menu? Tento „gáblík“ na cesty vydrží 3 roky a neobsahuje jediný konzervant (rozumej Éčko). Sám sa dokáže zohriať a chutí, ako keby ho práve z platne naservírovala mamička pri nedeľňajšom obede. Do súťaže sme dostali niekoľko porcií, Zipper bag s ohrievačmi a sušené hovädzie Jerky.

Chýbať samozrejme nemôžu ani obľúbené energetické nápoje, tyčinky a kľúčenky Big Shock, o ktoré sme si zahrali už v decembrovom vianočnom špeciáli.

„Dobroty“ máme ale aj pre tvojho dvojkolesového miláčika, a to v podobe olejov 10W-30, 10W-40 a mazivá na reťaz od firmy Classic Oil.

Špeciálne ceny do súťaže venoval aj Stredočeský krajreflexnú vestu a pásky, knihu Středočeské hrady a zámky a zábavnú stolný hru.

Pravidlá:

 • Súťažiacim sa môže stať iba fyzická osoba staršia ako 15 rokov, ktorá v čase konania súťaže správne odpovie na zadanú otázku a uvedie platnú e-mailovú adresu, celé meno a telefón.
 • Výhercom súťaže sa stáva osoba, ktorá správne odpovie na zvolenú otázku a v čase ukončenia súťaže bude vylosovaná usporiadateľom súťaže.
 • Výherca 1. miesta získa balíček s hodinkami G-Shock, výhercovia 2. – 10. miesta získajú originálne balíčky zložené z ďalších cien partnerov súťaže.
 • Každý výherca bude kontaktovaný ihneď po ukončení súťaže, a to najneskôr do 28. 3. 2017 20:00.
 • Výherca bude o výhre informovaný elektronicky, a to oznámením na poskytnutú e-mailovú adresu.
 • Zo súťaže sú vylúčení všetci redaktori, spolupracovníci a rodinní príslušníci servera Silničnímotorky.cz
 • Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať.
 • Účasť v súťaži, ani výhry nie je možné vymáhať právnou cestou, ani alternatívne plniť v peňažnej forme. Súťaž sa týka len tohto jedného termínu.
 • Súťaž prebieha od 18. 3. do 26. 3. 2017 22:00 hod.
 • Organizátorom súťaže je spoločnosť EXCEL INVEST s.r.o., IČO: 035 71 564.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže či súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu a stanovenia náhrady.
 • Súťažiaci súhlasí s použitím svojich osobných údajov a súčasne súhlasí s ich zaradením do databázy Organizátora. Ďalej súhlasí s ich následným spracovaním prostredníctvom spracovateľa pre marketingové účely Organizátora, tj. napr. zasielanie obchodných informácií prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 480/2004 Zb., ktoré môže bezplatne kedykoľvek na adrese Organizátora odvolať. V prípade pochybností o dodržiavaní práv správcom sa môže na Organizátora obrátiť a prípadne sa s podnetom môže obrátiť aj priamo na Úrad na ochranu osobných údajov.