Výhercovia

Otvorenů prilbu Cassida Police MFP získava Petr Gomola, balíček od Autodromu Most získava Jan Škrlant a balíček Big Shock získava Roman Petráš. Všetkým výhercom gratulujeme.

O čo hráme?

Hráme o otvorenú prilbu Cassida Police MFP, ktorú ste mohli vidieť vo filme ***** a jej hodnota je *****. Ako ste už pochopili, zúčastniť súťaže sa budete môcť doplnením dvoch skromných údajov … Ak by ste si nedávali v súťaži príliš veľké nádeje, ale súhlasili s tvrdením, že sa prilba Cassida hodí pod vianočný stromček každého motorkára a stačí si len vybrať, pozrite sa na web Cassida Helmets a určite si vyberiete!

soutez-cassida-police-mfp

Aby ste mali väčšiu motiváciu, hráme aj o ďalšie ceny. Sú nimi darčekový balíček od Autodromu Most, ktorý do súťaže venoval vybrané darčekové predmety zo svojho fan-shopu, a tiež balíček od Big Shock s energetickými nápojmi a tyčinkami.

Poznámka: Vzhľadom k termínu ukončenia súťaže nie sme schopní zabezpečiť, aby cena dorazila do 24.12.2016. Ďakujeme za pochopenie.

Súťažná otázka

TIP: Odpoveď hľadajte na webe Cassida Helmets a možno budete musieť aj trochu „zagoogliť“ na výraz „Police MFP“, ale nebude to tak šialené …

Pravidlá:

 • Súťažiacim sa môže stať iba fyzická osoba staršia ako 15 rokov, ktorá v čase konania súťaže správne odpovie na zadanú otázku a uvedie platnú e-mailovú adresu, celé meno a telefón.
 • Výhercom súťaže sa stáva osoba, ktorá správne odpovie na zvolenú otázku a v čase ukončenia súťaže bude vylosovaná usporiadateľom súťaže.
 • Výherca 1. miesta získa prilbu Cassida Police MFP, 2. miesta darčekový balíček Autodromu Most a 3. miesta balíček Big Shock.
 • Každý výherca bude kontaktovaný ihneď po ukončení súťaže, a to najneskôr do 24. 12. 2016 20:00.
 • Výherca bude o výhre informovaný elektronicky, a to oznámením na poskytnutú e-mailovú adresu.
 • Zo súťaže sú vylúčení všetci redaktori, spolupracovníci a rodinní príslušníci servera Silničnímotorky.cz
 • Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať.
 • Účasť v súťaži, ani výhry nie je možné vymáhať právnou cestou, ani alternatívne plniť v peňažnej forme. Súťaž sa týka len tohto jedného termínu.
 • Súťaž prebieha od 20. 12. do 22. 12. 2016 22:00 hod.
 • Organizátorom súťaže je spoločnosť EXCEL INVEST s.r.o., IČO: 035 71 564.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže či súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu a stanovenia náhrady.
 • Súťažiaci súhlasí s použitím svojich osobných údajov a súčasne súhlasí s ich zaradením do databázy Organizátora. Ďalej súhlasí s ich následným spracovaním prostredníctvom spracovateľa pre marketingové účely Organizátora, tj. napr. zasielanie obchodných informácií prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 480/2004 Zb., ktoré môže bezplatne kedykoľvek na adrese Organizátora odvolať. V prípade pochybností o dodržiavaní práv správcom sa môže na Organizátora obrátiť a prípadne sa s podnetom môže obrátiť aj priamo na Úrad na ochranu osobných údajov.