Monster Energy v spolupráci s Valentinom Rossim už vydali tretí diel z päťdielnej série o tomto veľmi úspešnom pretekárovi. Kým v prvom diely sme mohli vidieť krátky prierez jeho kariérov a nahliadnuť do tajomstiev v čom tkvie jeho úspech, druhý diel bol už zameraný konkrétne na preteky na jeho domácej dráhe v Mugelle.

A teraz tu máme diel tretí s podtextom The Ranch. Ranč je zdrojom inšpirácie, motivácie a adrenalínu pre Valentina Rossiho. Na jeho súkromnom pozemku, ktorý sa nachádza len kúsok od jeho rodného mesta Tavullia, si tento Talian udržiava svoju lásku k motorkám, vášeň pre pretekanie a položil tu aj základy dlhému odkazu v tomto športe a v MotoGP. V epizóde sa divákom naskytne exkluzívny pohľad do unikátneho a súkromného prostredia tejto trate, ktorá zohrala regeneratívnu úlohu pre číslo „46“.
Príbeh, v ktorom sa dozviete všetko o tejto trati od chvíle, čo Valentinov otec Graziano tento pozemok kúpil, cez nespočet barbecue až po návštevy tých najslávnejších atlétov v motoršporte, rozprávajú práve tí, ktorí tam ochutnali prach a hlinu. Poďte s nami na špeciálnu prechádzku do zákrut plných priateľstva v kopcoch Tavullia.